Polish English German

Witamy na stronie Centrum Medycznego EuroMedica! Jesteśmy Poradnią Lekarza Rodzinnego i oferujemy kompleksową opiekę medyczną na terenie Bielska Białej w dwóch dogodnie zlokalizowanych dla naszych Pacjentów Poradniach z własnym Parkingiem, w oparciu o kontrakty zawarte z Narodowym funduszem Zdrowia oferujemy Porady Lekarzy Specjalistów  Poradni Podstawowej Opieki Zdrowia . W obu naszych naszych nowocześnie wyposażonych placówkach w Bielsku-Białej – przy ulicy Żywieckiej 142 oraz Sobieskiego 83 – zatrudniamy zespół wykwalifikowanych lekarzy wielu specjalności.
W naszym Centrum Medycznym EuroMedica porad udzielą Państwu między innymi:

  •     lekarze specjaliści medycyny rodzinnej
  •     lekarze specjaliści chorób wewnętrznych (interna)
  •     lekarze specjaliści pediatrii
  •     lekarze specjaliści chirurgii ogólnej
  •     lekarza specjaliści kardiologii
  •     pielęgniarki i położne środowiskową
  •     lekarze specjaliści diagnostyki USG
  •     lekarze poradni medycyny pracy

Najważniejszy jest dla nas pacjent, dlatego też przykładamy wagę największą wagę do jakości obsługi Naszych Pacjentów oraz doboru najlepiej wykwalifikowanej medycznej kadry fachowej. Poza grupą sprawdzonych i zaufanych specjalistów, zatrudniamy wykwalifikowany personel pomocniczy z doświadczeniem klinicznym.
Zdrowie jest najważniejsze dlatego dbałość o szczegółową diagnostykę medyczną w procesie leczenia jest podstawową zasadą funkcjonowania naszych poradni opieramy o nowoczesny sprzęt medyczny i współpracę z najlepszymi pracowniami diagnostycznymi w Polsce . Ciągle poprawiamy jakość naszej pracy a naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie Naszych Pacjentów dlatego wszelkie Państwa uwagi w zakresie funkcjonowania naszych poradni są dla nas, ułatwiliśmy więc Państwu kontakt z nami – zapraszamy do skorzystania z formularza w celu podzielenia się z nami uwagami dotyczącymi naszych poradni lekarskich, naszego personel.

Zapraszamy i Zapewniamy  że dołożymy wszelkich starań, żeby wizyta Państwa w Centrum Medycznym EuroMedica spełniła Państwa oczekiwania!

Prezes Zarządu EuroMedica